Navštivte showroom DEKSTONE v Centru Kaštanová

Navštivte showroom DEKSTONE v Centru Kaštanová
3.6.2019

Chcete si pořídit do bytu, kanceláře nebo na zahradu přírodní kámen, ale máte spoustu dotazů a rádi byste se o kvalitách společnosti DEKSTONE přesvědčili na vlastní oči? Sjednejte si s námi schůzku nebo nás přímo navštivte nově i v brněnském Centru Kaštanová! ajdete nás tady každý všední den od 9 do 18 hodin, ale taky v sobotu od 9 do 13 hodin.

Proč navštívit showroom DEKSTONE?

Nevíte přesně, který druh kamene se hodí pro vaši nemovitost? Nemůžete si vybrat mezi přírodním a umělým kamenem? Máte specifické požadavky, atypické rozměry stavby nebo neobvyklý nápad, který ale rozhodně stojí za to? V našem showroomu přírodního kamene DEKSTONE na Kaštanové s námi můžete vše osobně probrat. V centru na vás budou vždy čekat vyškolení rofesionálové, kteří ví o žule, mramoru, břidlici a dalších našich produktech veškeré informace. Pomůžou vám s výběrem, prozradí vám pro i proti jednotlivých kamenů a upozorní na možná úskalí i postup lepení nebo vhodnou stavební chemii

Kromě toho, že vám rádi poskytneme odborné poradenství, také v showroomu získáte možnost prohlédnout si naše vybrané produkty na vlastní oči. Kamenné obklady i dlažby různých materiálů a barev, kuchyňské desky, parapety, obklady krbů nebo i okrasné štěrky a valounky vám můžeme ukázat přímo v showroomu, ale také na fotografiích konkrétních realizací. Pokud si tedy nejste nákupem přímo na e-shopu jistí, neváhejte nás kontaktovat v Centru Kaštanová. Vše s vámi probereme individuálně, takže se nemusíte bát, že by obklady nebo jiné výrobky z přírodního kamene ve finále nevyhovovaly vašim představám a očekáváním.

Co najdete v Centru Kaštanová?

Centrum bydlení a designu Kaštanová je moderní prostor v Brně - Tuřanech, kde se setkávají architekti, stavební firmy i jejich zákazníci. Pod jednou střechou designové budovy návštěvníci najdou prezentaci Centra hrubé stavby, kde se mohou seznámit s možnostmi projektování nového domu a použití materiálů, ale také 14 jedinečných showroomů. Právě v těchto showroomech se zajemci zaměří přímo na konkrétní části a prvky interiéru. 

Seznámit se zde návštěvníci mohou s možnostmi stavební chemie, různými typy oken a dveří, tapetami a koberci, ale i vertikálními zahradami nebo instalací IT techniky s pokročilými inteligentními řídícími systémy a dalšími vychytávkami pro luxusní a moderní bydlení. Kromě showroomu je v Centru Kaštanová také kavárna, sedm jednacích místností a velká školící místnost až pro 50 účastníků. Mezi výhody centra patří kvalitní technické zázemí, bezproblémové parkování a dobrá dopravní dostupnost - do centra Brna i na dálnice D1 či D2 je to jen pár minut. 

Jak to v našem showroomu Dekstone v Brně vypadá?