Výprodej přírodního kamene. Skvělé slevy až 80 %

Výprodej přírodního kamene. Skvělé slevy až 80 %
28.8.2019

Chcete si pořídit obklady z přírodního kamene, kamennou dlažbu nebo třeba dekarační valounky do zahrady? Pokud ještě navíc rádi nakupujete ve výprodejích, máme pro vás skvělou zprávu. Přírodní kámen Dekstone totiž můžete koupit se slevou až 80 % na našem webu. Stačí poslat poptávku a my už se vám ozveme.

Jak funguje výprodej na Dekstone?

Pokud vás lákají elegantní mramorové podlahy, břidlicové obložení zdí nebo odolné kamenné kuchyňské desky ze žuly, ale mysleli jste si, že přírodní kámen je vysoko nad vaším rozpočtem, u nás máte příležitost k vhodnému nákupu. Zboží ve slevě najdete na webu Desktone pod záložkou "Výprodej". Zde si můžete vybrat, jestli chceete kamennou dlažbu a obklady, deskovinu a rámy nebo přímo hotové výrobky z kamene

Kámen ve vyprodeji si můžete pro snazší nákukp uspořádat podle výše slevy, dostupného množství, celkové ceny i ceny jednotkové. Jak velká může být sleva na přírodní kámen? Aktuálně u nás najdete některé kameny se slevou 80 %, a to už se opravdu vyplatí. Pokud budete odebírat celé námi nabízené zlevněné množství, platí pro vás cena celkem. Pokud se rozhodnete vzít ale třeba jen půlku z nabízeného množství, zaplatítu už cenu jednotkovou. 

Pokud jste si svůj kámen vybrali, stačí kliknout na talčítko "Mám zájem" a vyplnit své kontaktní údaje. My už se vám ozveme zpět a společně domluvíme prodej.

Co najdete v aktuálním výprodeji?

Momentálně pro vás máme například skvělou nabídku umyvadla z bílého mramoru se slevou 70 %, ale i další kamenné dekorace a výrobky se slevou až 75 %. Z deskovin a rámů vám nabízíme žulové rámy G 654 za polovinu nebo elegantní mramor M 1933 L s cenou 490 Kč za metr čtvereční.

Chcete si pořídit novou dlažbu? Nebo koupelnové obklady levně? Ve výprodeji zrovna máme žulu v různých odstínech. Třeba nazelenalý odstín Empire Green G 1978 L, černou žulu G 115 L nebo i oblíbený klasický černobílý odstíny žuly G 603. Chcete obklady s rustikálním nádechem? Pak vyskoužejte zlevněný pískovec S 2212 nebo kvarcit Q 031.