Menu

Showroom Praha

 

Navštivte showroom a sklad DEKSTONE Praha - Šestajovice

Showroom DEKSTONE v Šestajovicích u Prahy je součástí administrativní budovy, na kterou přímo navazuje moderní výrobní a skladovací hala. Showroom nabízí ukázky velkoformátových kamenných desek exotických i tradičních materiálů, vzorky formátů obkladů, dlažeb Flagstone, skládaných kamenných obkladů Wallstone i materiálů Neolith a Technistone. Technické typy potěší prezentační rámy skladeb konstrukcí z přírodního kamene.

Prostory showroomu jsou ideální k posezení s klientem a dořešení detailů projektu přímo nad vybranými materiály. Klienti mohou na vlastní kůži vyzkoušet povrchové úpravy a prohlédnout si zajímavé detaily. Samozřejmostí je odborné poradenství a pomoc s technickým řešením. Abychom se vám mohli dostatečně věnovat, využijte možnost sjednat si schůzku přes náš rezervační systém, do poznámky upřesnit téma, se kterým vám můžeme na místě poradit.

Showroom DEKSTONE se účastnil 8. ročníku soutěže Interiér roku. Soutěž pro soukromé i veřejné interiéry, které byly navrženy profesionály a dokončeny výhradně v daném roce. „Soutěž je zajímavým reportem o stavu českých a slovenských interiérů vždy za daný rok. Žádný z nich do ní tedy nesmí být přihlášen opakovaně. Od založení soutěže ze jí zúčastnilo 1 196 nesmírně inspirativních interiérů, které jsou všechny dostupné na našich stránkách“ říká zakladatel a ředitel soutěže Petr Tschakert.

O showroomu se může dočíst i na ASB portálu.

 

 

 

Adresa

DEKSTONE přírodní kámen s.r.o.
Poděbradská 1649
250 94 Šestajovice


Otevírací doba

PO-PÁ: 7:00 16:00
SO-NE: zavřeno


Kontakt

telefon: +420 739 388 181
e-mail: odbyt@dekstone.cz

 

 

 

Na co se můžete těšit