Menu

O nás

Společnost DEKSTONE přírodní kámen je předním českým dodavatelem a distributorem přírodního kamene z celého světa. Od brazilské břidlice a kvarcitů přes indické pískovce, čínské žuly až po italské mramory.

Hlavním segmentem sortimentu je deskovina pro následné zpracování na míru podle typu projektu, dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, dále okrasné kamenivo do parků a zahrad a hrubá stavební výroba jako dlažební kostky, mozaiky a obrubníky. Zároveň jsme výhradním distributorem materiálu Neolith pro Českou republiku.

Mezi naše zákazníky patří kamenictví, stavební a realizační firmy po celé ČR i SR. Svým zákazníkům nabízíme profesionální dodavatelský servis díky síti obchodního zastoupení.

Spolupracujeme také s architekty, designéry, projektanty a developery. Poradíme s technickým řešením, ochranou i údržbou podle konkrétního druhu a typu aplikace z přírodního kamene.

Nový areál v Šestajovicích u Prahy nám dal prostor nejen pro administrativní budovu s showroomem, ale i moderní výrobní a skladovací halu či odbavovací terminál pro nákladní dopravu.

Výrobní program je zaměřen na veřejné i privátní projekty. Zpracováváme deskovinu, rámovinu, masivy na zakázku dle požadavků, výstupem jsou pak velkoformátové dlažby a obklady, obklady fasád, kuchyňské, pracovní a stolové desky, schodiště, parapety, police, obklady krbů a mnoho dalšího.

Showroom v Šestajovicích i v Brně nabízí mimo jiné ukázky velkoformátových desek vybraných ušlechtilých materiálů, vzorky formátů obkladů, dlažeb Flagstone i skládaných kamenných obkladů Wallstone. Prostory jsou ideální k posezení s klientem a dořešení detailů projektu přímo nad vybranými materiály. Klienti mohou na vlastní kůži vyzkoušet povrchové úpravy a prohlédnout si zajímavé detaily. Samozřejmostí je odborné poradenství a pomoc s technickým řešením.

img

Sami se můžete přesvědčit o tom, co věděli už staří Římané... #kamenjenafurt

Jindřich Horák & Dušan Hlaváček
jednatelé společnosti